راهنمای کامل برای انتخاب ساعت مناسب زنانه . در حالی که ساعت های مردانه بر صنعت حاکم هستند ، ساعت ها می توانند ظاهر بهتری برای زنان ایجاد کنند.

بعضی از خانمها اهمیتی که یک قطعه ای مانند ساعت در مد باید بازی کند را ، اشتباه می کنند. بنابراین ساعت را در همان دسته از جواهرات خود قرار داده و هر دو را برای فقط مهمانی ها به عنوان یک سبک کامل ست میکنند.

اگرچه این کاملاً نادرست نیست ، اما زنان می توانند از ساعتها به روش های بسیار جسورانه تری برای به روز بودن و رسیدن به مد استفاده کنند.

استرس نداشته باشید ، زیرا ما چند قانون ساده را برای شما در نظر گرفته ایم و در هیچ کجا نمیتوانید بخوانید که چگونه ساعت شما می تواند این همه تفاوت را در سبک شما ایجاد کند.

قانون یکم: رسمی و غیر رسمی

ساعتهای زنانه سنتی بسیار متنوع است و به هر مناسبت و ظاهر می تواند طراحی شود. ساعت شما هرگز نباید با لباس شما متفاوت باشد بلکه در عوض نقش مهمی در برجسته کردن شما و لباس شما دارد.

اگر لباس شب دارید ،در رسمی ترین مناسبت ،باید سادگی در ساعت را رعایت کنید. یک ساعت مناسب لباس فقط به یک بند چرمی مشکی یا قهوه ای نازک نیاز دارد که فقط ساعت ها ، دقیقه ها ، ثانیه ها و شاید تاریخ را نشان دهد.

اگر بند فلزی دارید ، حتماً برجسته های فلزی یا اکسسوری های موجود در لباس یا سایر لوازم جانبی را با ساعت ست کنید.

قانون دوم: مینیمالیستی (ساده گرایی)

نگاه مینیمالیستی بسیار درجه یک و ظریف است ، بنابراین استفاده از ساعت های تک رنگ میتواند به شما جلوه ای تازه ببخشد. اگر لباس شما تمام رنگ سفید است ، یک بند ساعت سفید را با آن ست کنید ، اگر سیاه پوشیده اید ، پس از رنگ تیره و تار ،استفاده کنید.

مینیمالیسم خطوط و الگوهای کاملاً واضح را بیشتر نشان میدهد ، بنابراین برای ایکه زیبایی خود را بیشتر نمایان کنید از این سبک استفاده کنید. حتی خیلی از هنرمندان از این سبک در مهمانی ها و مجالس استفاده میکند که استفاده از این سبک را دو چندان میکند.

قانون سوم: اندازه ساعت

بر خلاف روند مردان ، ساعت های خانمها در واقع کوچکتر هستند. پوشیدن ساعت های کوچکتر روی مچ دست قطعاً جذابیت زنانه را افزایش می دهد. بسیاری برندهای معروف با زحمت به این نتیجه رسیده اند.

با این حال ، به این معنی نیست که شما نمی توانید از ساعت های بزرگتر با توجه به سبک خود استفاده کنید. برای داشتن سبک دیگر ،در هنگام پوشیدن یک ساعت بزرگ ، از خطوط بزرگ ساعت ، طرح های ساده و یا رنگ های شدید استفاده کنید.

قاون چهارم: ساعت مردانه را امتحان کنید

در سال های اخیر ، زنان برای زیبایی بیشتر و ظاهری حرفه ای تر ، از ساعت های کلاسیک آقایان استفاده میکنند.

به عنوان مثال ،استفاده از ساعت های Panerai Luminor  که مردانه هستند ، اما چهره ای شجاعانه را روی مچ دست زن بگذارد.

یا حتی رولکس های مردانه در بین افراد مشهور خانم مورد علاقه است ، و به عنوان ظرافت و تطبیق پذیری آن تقریباً به هر مناسبتی میپوشند.

قانون پنجم: بند فلزی

بندهای استیل همه کاره ترین گزینه برای استفاده روزمره است که در محل کار ، سالن ورزشی یا خرید از منزل است. همچنین فلزات باید مطابق با لوازم جانبی شما ست شوند. به عنوان مثال ، اگر اکسسوری شما  یک قلاب طلایی روی کیف است ، سعی کنید، ساعت با بند طلایی را بپوشید.

با این حال ، بند های فلزی ممکن است راحت ترین بند برای پوشیدن شما نباشد. راحتی باید در اولین قدم برای انتخاب شما باشد. البته زمانی که از بند های فلزی استفاده میکنید می توانید از رنگهای جسور تر استفاده کنید. به همین دلیل ، چرا بندهای چند رنگ را برای سبکی آرامتر امتحان نکنید.

قانون ششم: از ساعت برای نشان دادن مد خود استفاده کنید

وقتی می خواهید با ساعت خود در گفت و گو دو ستانه باشید ، بهتر است رنگهای براق و جسورانه را فقط به مچ دست خود اختصاص دهید. عناصر لباس خود را کم رنگ کنید و همیشه نگاه خود را به سمت ساعت خود داشته باشید. بدون توجه به لباس خود ، آن را به مرکز گفتگو تبدیل کنید.

به صفحه اینستگرام ما بپیوندید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *